Našim hlavným zameraním...

...je predaj rezaných a črepníkových kvetov, darčekového tovaru, aranžmánov, smútočných vencov a kytíc, kahancov a sviečok, voňavých sviečok, váz, črepníkov, pohárov, keramických sošiek, drevených bytových doplnkov, dekoratívnych ozdôb, dekoratívnej keramiky, zvonkohier, olejčekov, baliaceho materiálu, aranžérskeho materiálu, záhradníckych potrieb a množstvo drobných doplnkov (pozri Sortiment).
Medzi naše služby patrí hlavne robenie výzdob na rôzne príležitosti napr. svadby, rodinné oslavy, výzdoby domácností a firiem, výzdoby kostolov, výzdoby sál a reštaurácií, vianočné výzdoby, výzdoby výstavných sál (poľovnícka výstava). Ďalej zabezpečujeme tomboly, sponzorujeme viaceré spoločenské udalosti v meste a stálym zákazníkom poskytujeme rôzne zľavy.

Trochu z našej histórie
Naša firma bola založená v roku 2004. Prvá predajňa sa nachádzala v meste Hnúšťa v miestnej poliklinike. Až neskôr okolo roku 2006 sme sa presťahovali do priestorov v obchodnom dome tu v Hnúšti. V prvých rokoch som ako majiteľka pracovala sama a postupne som pripravovala predajne na prijatie zamestnankýň. To sa nám v nových priestoroch aj podarilo a "naše dievčatá" som postupne zaškolila do techniky aranžovania, do techniky viazania rezaných kvetov a výroby vencov. Spokojnosť zákazníkov je väčšia pretože dokážeme obslúžiť zákazníkov rýchlejšie a momentálne u nás pracuje šesť zamestnankýň. Jedna z nich má na starosti predajňu v blízkej Kokave nad Rimavicou a jedna v Tisovci. Naše zamestnankyne sú ochotné splniť všetky priania zákazníka v rámci svojich možností a pokiaľ nám to dovoľuje aj tovar na sklade prípadne možnosť dodania daného druhu tovaru.

Široký výber rezaných a črepníkových kvetov dovážame priamo "Z krajiny tulipánov" z Holandska. Vieme zabezpečiť konkrétny črepníkový alebo rezaný kvietok aj mimo obdobia jeho kvitnutia. Čerstvý sortiment kvetov si vyžaduje náročnosť na čas a preto často vykladáme dovezené kvety z kamiónu aj v noci. Kvety máme uskladnené v chladiacom boxe pri vhodnej skladovej teplote, kde ich môžete vidieť cez veľké okná.

Nakoľko je naša internetová stránka vo výstavbe, nie je tu uvedená celá naša ponuka. To však neznamená, že Vám nevieme zabezpečiť želaný tovar alebo inú súčasť. Preto sa na nás v tom prípade bez obáv obráťte, a pokiaľ to bude v našich silách, veľmi radi Vám vyhovieme.

Kvôli časovej náročnosti nemáme spracovaný e-shop a ani donáškový predaj, ale máme spracovanú sekciu objednávok, kde si buď pomocou e-mailu alebo zavolaním na niektorú našu prevádzku viete želaný tovar alebo službu vykonzultovať a objednať.